Adobe Premiere Rush - zpomalte nebo zrychlete videa - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Adobe Premiere Rush - zpomalte nebo zrychlete videa

8. srpna 2019, 12.03 | Premiere Rush, zjednodušený editor videa od Adobe, získává pokročilejší nástroje.
Společnost Adobe vytvořila verzi 1.2 Premiere Rush a přidala nejžádanější funkci editačního programu s úpravami rychlosti. Aktualizace umožňují uživatelům upravovat rychlost videa, a to bez porušení záznamu zvuku.

Na nejzákladnější úrovni nový nástroj pro zrychlení umožňuje editorům videa zvolit procentuální podíl pro zpomalení (méně než 100%) nebo zrychlení (více než 100%) videoklipů. Úpravy lze provést posouváním nebo zadáním procent. Uživatelé si také mohou vybrat konkrétní délku času.

 

Nástroje programu umožní uživatelům upravit rychlost pouze v části klipu, namísto upravení klipu jako celku z náhlého přepnutí z plné rychlosti na pomalý nebo rychlý pohyb.

Změna rychlosti videa však také většinou ovlivňuje zvuk, čímž se vytvoří vyšší tóny u rychlejších videí a nižší tóny u pomalejších videí. Možnost udržování výšky tónu, která je ve výchozím nastavení povolena, pomáhá udržovat původní výšku zvuku při provádění změn rychlosti.

 

Adobe uvádí, že ovládání rychlosti je tou nejžádanější funkcí mezi uživateli tohoto nového programu pro úpravu videa. Premiere Rush je navržen pro vytváření videí pro sociální sítě. Je určen pro začátečníky nebo pokročilé uživatele, kteří chtějí upravovat z jakéhokoli zařízení. Na rozdíl od programu  Adobe Premiere Pro lze Premiere Rush použít na mobilních zařízeních i stolních počítačích.

 

Adobe uvádí, že nové funkce rychlosti jsou navrženy s ohledem na uživatele Rush - s jednoduchostí pro neprofesionály, ale s flexibilitou pro pokročilejší uživatele, kteří se rozhodnou pracovat s Rush kvůli možnosti úpravy z mobilního zařízení. Změny rychlosti použité v programu Rush se později otevřou v programu Premiere Pro.

 

Adobe Premiere Rush je k dispozici za 10 $ měsíčně nebo je dodáváno s Premiere Pro za 21 $ měsíčně.

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: