Sony : Televizor X94C / X93C s rozlišením 4K Ultra HD a platformou Android TV - Home - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Home

Sony : Televizor X94C / X93C s rozlišením 4K Ultra HD a platformou Android TV

14. května 2015, 08.09 | 4K procesor X1 – jeden čip změní vše.
Větší čistota, lepší barvy a kontrast s novým čipem 4K Processor X1™

 

Výkonný 4K procesor X1 přináší úžasnou kvalitu obrazu, ať sledujete cokoli. Každý zdroj, od televizního vysílání, disků Blu-ray DiscTM a DVD až po internetová videa 4K, je analyzován a jeho rozlišení je vylepšeno na úroveň 4K. Užijte si neuvěřitelný obraz 4K s úžasnou čistotou, přirozenými barvami a úchvatným kontrastem.

 

Zřetelnost

Přesné vylepšení detailů odstraňuje šum a zvyšuje úroveň detailů u všeho, co sledujete, bez ohledu na zdroj, a zajišťuje tak jasnější a ostřejší obraz.

 

Barva

Přesné mapování barev nezávisle analyzuje každou scénu a každý pixel, takže jsou dynamicky používány dokonalé odstíny a barevné tóny zajišťující syté a přirozené barvy.

 

Kontrast

Vylepšení dynamického kontrastu zvyšuje jas jasných částí obrazovky a zajišťuje opravdovější, hlubší odstíny černé v tmavých částech.

 

Vylepšete každý obraz na kvalitu rozlišení 4K

 

Ať už sledujete cokoli, sledujte to v rozlišení 4K

Na zdroji nezáleží, každý pixel je vylepšen naší dosud nejvýkonnější technologií zpracování obrazu v rozlišení 4K. Záběry jsou analyzovány a porovnány se speciální obrazovou databází pro dosažení přirozených detailů, ať sledujete cokoli.

 

4K procesor X1 - přesné vylepšení detailů

4K procesor X1 přináší přirozené detaily s využitím algoritmů, jako například Noise Crusher, Flat Area Detection a Super Resolution. Pokročilé technologie společné udržují přirozeně vypadající textury s nízkou úrovní šumu a optimalizovaný obsah nativního i vylepšeného obrazu.

 

Ožijí všechny barvy

Rozsáhlý svět neuvěřitelně přirozených barev

Televizory BRAVIA® přinášejí ještě přirozenější barvy - nyní dále vytříbené výkonným 4K procesorem X1 a jeho technologií přesného mapování barev. Syté živé odstíny červené, zelené a modré vyvolají emoce v každé scéně. Zásluhou jedinečného displeje TRILUMINOS, který používá výhradně společnost Sony, si také vychutnáte dosud nejrozsáhlejší paletu barev.


4K procesor X1 - přesné mapování barev

Přesné mapování barev ve 4K procesoru X1 přesahuje běžné vylepšení barev, neboť optimalizuje barvy jednotlivě v reálném čase. Tím poskytuje maximální výkon zobrazení a dokonale řídí podání všech barev, aby zajistilo bohaté a přirozené výsledky.

 

 

Nedostižné podsvícení

Jasnější vysoké jasy a sytější, hlubší odstíny černé

Tento jedinečný algoritmus podsvícení, využívající nový 4K procesor X1 od společnosti Sony, věrně reprodukuje daleko širší rozsah jasu než běžný televizor LED1.

 

4K procesor X1 - vylepšení dynamického kontrastu

4K procesor X1 dynamicky ovládá jas podle šumu obrazu a optimalizuje kontrast podle šířky pásma pro hlubokou černou a jasné světlé barvy.

 

Rozlišení 4K pro jakýkoli zdroj

Nyní můžete prozkoumat svět zábavy ve skutečném rozlišení 4K doma. Zásluhou kompatibility s nejnovějšími standardy rozlišení 4K, včetně VP9, HDMI® pro 50p/60p a HEVC, si budete moci vychutnat obsah dnes i v budoucnosti.

 

Zdroj: sony.cz

Zdroj: http://www.sony.cz/electronics/televizory/x9405c-x9305c-series?cpint=HOMEPAGE_TOPBANNER_BRAVIA4KX94C93C_8040

Tématické zařazení:

 » Home  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: