Samsung představil MicroSD kartu s nejvyšší kapacitou ve své třídě: EVO Plus 256 GB - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Samsung představil MicroSD kartu s nejvyšší kapacitou ve své třídě: EVO Plus 256 GB

EVO Plus 256 GB

17. května 2016, 08.18 | Kombinace vysokého výkonu a kapacity poskytuje uživatelům prostor až pro 12 hodin videoobsahu v kvalitě 4K UHD.

Společnost Samsung Electronics, specialista v oblasti paměťových řešení, dnes představila nejnovější microSD kartu EVO Plus 256 GB. Ta nabízí nejvyšší kapacitu ve své třídě, velmi rychlý přenos dat a rozšiřuje paměťová úložiště prémiových smartphonů a tabletů, 360stupňových a akčních kamer či dronů.  Uživatelé mohou nyní nahrávat až 12 hodin videa v rozlišení 4K UHD nebo 33 hodin v kvalitě Full HD, aniž by museli měnit kartu.  

 

MicroSD karta EVO Plus 256GB zvyšuje laťku pro kapacitu a výkon microSD karet díky pokročilé technologii Samsung V-NAND, která umožňuje rychlé čtení (až 95 MB/s) a nahrávání (až 90 MB/s) dat. Tato úroveň výkonu poskytne jak běžným uživatelům, tak i profesionálům vynikající uživatelský komfort pro ukládání objemných souborů, fotografií s vysokým rozlišením a nahrávání 4K videa, případně graficky náročných multimédií, jako jsou virtuální realita (VR) a hraní her.

 

„Vysoce výkonná vysokokapacitní zařízení mezi uživateli získávají stále větší oblibu a tento trend přímo volá po paměťovém řešení, které se v podobě naší microSD V-NAND karty s kapacitou 256 GB právě dostává na trh," řekl Un-Soo Kim, Senior viceprezident oddělení Brand Product Marketing divize Memory Business společnosti Samsung Electronics. „Naše novinka poskytne uživatelům vysokou kapacitu, rychlé čtení i nahrávání dat. Jsme velmi rádi, že zákazníkům můžeme nabídnout pohodlné a praktické řešení pro uchování a sdílení multimédií, která neustále vytvářejí a ukládají."

 

Karta EVO Plus 256GB poskytuje zvýšenou ochranu, kapacitu a výkon s dlouhodobou spolehlivostí, která je podstatným atributem pro dnešní elektroniku. Karta je ideálním doplňkem prémiových smartphonů a tabletů s microSD slotem dokonce i v extrémních podmínkách.  

 

Samsung uvede microSD kartu EVO Plus 256GB s limitovanou desetiletou zárukou ve více než 50 zemích včetně České republiky, evropských států, Číny a dalších regionů v červnu letošního roku.

 

Klíčové vlastnosti a specifikace

 

         Samsung EVO Plus 256GB

Kapacita

  • 256GB úložiště[1]

o    Až 55 200 fotografií

o    Až 12 hodin 4K UHD videa

o    Až 33 hodin full HD videa

o    Až 46 hodin HD videa

o    Až 23 500 MP3 souborů/skladeb

Vlastnosti

  • Voděodolnost (IEC 60529, IPX7)
  • Odolnost vůči extrémním teplotám
  • Odolnost vůči RTG
  • Odolnost vůči magnetickému poli

Rychlost datového přenosu

  • Rychlost čtení a nahrávání dat 95 MB/s, resp. 90 MB/s

Rychlostní třída

  • UHS-1, Třída 10, (U3) kompatibilní

Záruka

  • Omezená 10letá

 

 

 

 

[1]Výsledky vyplynuly z interního testování a pracují s průměrnou skutečnou kapacitou úložiště (93,1 % z celkově uváděné kapacity). Výsledky se mohou lišit v závislosti na testovacích podmínkách a používaných zařízeních.

o    4032x3024 12 MP

o    3840x2160 (30 fps) 4K UHD

o    1920x1080 Full HD (30 fps)

o    1280x720 HD

o    Průměrná velikost souboru: 10,7 MB

 

Kapacita paměti uvedená v produktových specifikacích může být nižší, než kapacita, kterou uvádí zařízení uživatele, vzhledem k odlišným měrným standardům jednotlivých zařízení.

 

Zdroj: samsung.com

 

 

Zdroj: http://www.samsung.com/cz/news/local/samsung-electronics-has-introduced-microsd-card-with-the-highest-capacity-in-its-class-evo-plus-256-gb

Tématické zařazení:

 » Články  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: