Samsung Gear S2 vstupuje do roku 2016 s novou luxusní kolekcí - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Samsung Gear S2 vstupuje do roku 2016 s novou luxusní kolekcí

Gear S2 classic

15. ledna 2016, 08.18 | Samsung, lídr v kategorii nositelných zařízení, představil nové edice chytrých hodinek Gear S2 classic. První model se vyznačuje luxusním povrchem z 18karátového růžového zlata, druhý září platinou.

Jejich nositelé tak mohou vyjádřit svůj styl jedinečným způsobem a přitom si vychutnat rozšířené funkce těchto zařízení.

 

 Samsung rozzáří klasický design Gear S2 novými materiály. 

 

„V roce 2015 jsme určili nový standard v kategorii nositelných zařízení našimi hodinkami Gear S2. Prolomili jsme bariéry a představili nejpokročilejší produkty své doby," řekla Younghee Lee, výkonná viceprezidentka globálního marketingu divize Mobile Communications Business společnosti Samsung Electronics a dodává: „Rok 2016 bude ve znamení dalšího pokroku a plnění přání a potřeb našich zákazníků."

 

Od úspěšného uvedení Gear S2 Samsung otevřeně spolupracuje se svými partnery na neustálém zlepšování a rozšiřování jejich funkcí. Uživatelé si pochvalují design „skutečných hodinek" a oblíbili si aplikace speciálně upravené pro Gear S2 jako jsou CNN a Bloomberg. Následovaly je další, například eBay, ESPN, Uber a Voxer, přičemž vývoj neustále pokračuje.

 

Nové modely Gear S2 classic disponují NFC technologií a umožňují platby prostřednictvím aplikace Samsung Pay, kterou budou moci využívat nejdříve zákazníci ve Spojených státech.

 

Aby bylo možné si hodinky co nejvíce přizpůsobit osobnímu vkusu, nabídne Samsung rozšířenou řadu řemínků a ciferníků. Samsung spolupracuje se špičkovými návrháři na návrhu prémiových řemínků k hodinkám Gear S2 (např. Colombo), a představil rovněž vtipné a hravé ciferníky. Na nich se objevují například postavičky amerického komiks Peanuts a umělecké kresby od Keitha Haringa, Jean-Michaela Basquiata, Jeremyville a Burtona Morrise.

 

Nové Gear S2 classic budou v prodeji od února na vybraných trzích ve variantách: luneta z růžového zlata se slonovinovým koženým páskem a v kombinaci platinové lunety a černého koženého pásku.

 

Zdroj: samsung.com

 

 

Zdroj: http://www.samsung.com/cz/news/local/samsung-gear-s2-enters-in-2016-with-a-new-luxury-collection

Gear S2 classic

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: