Příslušenství Samsung Galaxy S7 a S7 edge vévodí černá, zlatá a stříbrná - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Články

Příslušenství Samsung Galaxy S7 a S7 edge vévodí černá, zlatá a stříbrná

Samsung Galaxy S7

22. března 2016, 08.58 | K oběma nejnovějším smartphonům přichystal Samsung širokou nabídku pouzder a krytů. V nabídce je i speciální externí baterie.

 

Samsung představuje společně se svými aktuálními vlajkovými loděmi mezi smartphony rozmanité příslušenství. Zákazníci mohou vybírat z klasických flipových pouzder, součástí nabídky je ale i unikátní varianta s LED diodami a zadní kryty s QWERTY klávesnicí nebo v koženém provedení. Speciálně pro Samsung Galaxy S7 a S7 edge byla navržena i bezdrátová externí baterie, která se nasazuje přímo na smartphone.

 

Originální kryty jsou nejen zajímavým doplňkem, který podtrhuje jedinečný design Galaxy S7 a Galaxy S7 edge, ale jsou i funkční součástí, která umožňuje ovládání telefonu. Ať už se jedná o části displeje v případě S View Coveru, celý displej u Clear View či dotykové části LED View Coveru, který zobrazuje notifikace. Pouzdra tak telefon nejen chrání, ale dávají uživatelům také možnost komfortního ovládání.

 

 

LED View Cover

Díky animacím LED diod na flipovém pouzdru má uživatel neustálý přehled o důležitých oznámeních, i když je displej telefonu vypnutý. Potažením přes kryt je možné přijímat telefonní hovory, přičemž pomocí speciálních ikon, které jsou přiřazeny k vybraným kontaktům, dokonce ví, kdo volá. Pouzdro LED View Cover pro Samsung Galaxy S7 či S7 edge je vybavené také vnitřní kapsou a k dostání bude v černém, zlatém a stříbrném provedení za 1 599 Kč s DPH.

 

 

Ochranný kryt s klávesnicí

Příznivci hardwarové QWERTY klávesnice mají v době, které dominují dotykové smartphony, stále užší výběr. Samsung však myslí i na ně. Nabídka doplňkového příslušenství pro Galaxy S7 a S7 edge obsahuje i plně funkční odnímatelnou QWERTY klávesnici. Ochranný kryt s klávesnicí bude dostupný v černé a zlaté barvě za 1 499 Kč s DPH.

 

Kožený zadní kryt

Leather Cover je dokonale střižený na míry pro Galaxy S7 i S7 edge. Dodává zařízení elegantní, luxusní vzhled a je velmi příjemný na dotek. Kryt vyrobený z černé kůže bude k dostání za 799 Kč s DPH.

 

Pouzdra Clear View, S View a flipové pouzdro s kapsou

Stálicemi v nabídce příslušenství Samsung jsou praktická pouzdra s průsvitnou přední částí (Clear View), s výřezem pro displej (S View) a s celistvou přední částí, která ukrývá kapsu například na vizitku. Všechna tato pouzdra jsou v nabídce v černém, zlatém a stříbrném provedení (v případě S View navíc i v bílé barvě). Doporučená maloobchodní cena bude 1 399 Kč za Clear View, 1 199 Kč za S View a 699 Kč za flipové pouzdro s kapsou Flip Wallet. 

 

Bezdrátová externí baterie Back Pack

Back Pack je převratným řešením pro prodloužení výdrže smartphonu. Perfektně se hodí v situacích, kdy uživatel nemá přístup k elektrické síti, ale nutně potřebuje používat telefon. Záložní baterii Back Pack stačí jednoduše nasadit na zadní část Galaxy S7 nebo S7 edge a dále fotografovat, telefonovat, poslouchat hudbu atd. Není zapotřebí žádných dalších konektorů ani kabelů, a proto je ideálním společníkem všech cestovatelů. Back Pack je vybavený indikátorem napájení, který oznamuje zbývající kapacitu baterie. V prodeji bude v černé barvě za 2 299 Kč s DPH.

 

Příslušenství bude dostupné v průběhu března. Doporučená maloobchodní cena Samsung Galaxy S7 je 19 799 Kč s DPH a Samsung Galaxy S7 edge je 22 599 Kč s DPH.

 

Zdroj: samsung.com

 

 

Zdroj: http://www.samsung.com/cz/news/local/accessories-samsung-galaxy-s7-and-s7-edge-is-dominated-by-black-gold-and-silver

Samsung Galaxy S7

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: