Canon rozšiřuje svoji řadu PIXMA o tři nové tiskárny s doplnitelnými inkoustovými zásobníky - Novinky v polygrafii - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Novinky v polygrafii

Canon rozšiřuje svoji řadu PIXMA o tři nové tiskárny s doplnitelnými inkoustovými zásobníky

PIXMA G2400

24. listopadu 2015, 08.31 | Canon uvádí tiskárny PIXMA G1400, PIXMA G2400 a PIXMA G3400, které na jedno naplnění inkoustových zásobníků umožňují vytisknout až 7 000 barevných a 6 000 černobílých stránek.

Všechny tři modely se mohou pochlubit zcela novým systémem průběžného doplňování inkoustu (CISS) od společnosti Canon - díky doplnitelným zásobníkům může každá z nejnovějších tiskáren nabídnout vysoký objem tisku, a tedy i významné snížení neustálých nákladů na inkoustové kazety.


 

 

 

Nové přírůstky řady PIXMA představují jedinečné řešení jak pro kanceláře vyžadující vysokou výtěžnost tiskových materiálů, tak i pro domácí uživatele, kteří touží po vytištění všech svých skvělých fotografií. Bezkonkurenční počet vytištěných stránek na jednu sadu inkoustů zajišťuje nejen nízké náklady, ale také mimořádně vysokou produktivitu. Díky originálním inkoustům značky Canon - pigmentovému černému a barevným na bázi barviva - jsou navíc tisky opravdu mimořádně kvalitní, čisté a s ostrým textem i zářivými barvami. 
  
Maximální kvalita, detaily i snadné použití
Zatímco Canon PIXMA G1400 je tiskárna, modely PIXMA G2400 a PIXMA G3400 jsou multifunkční zařízení typu „vše v jednom", která umožňují tisk, skenování i kopírování. Součástí každé z nových tiskáren je systém tiskové hlavy s technologií FINE a dlouhou životností, který zajišťuje vysokou kvalitu výstupů i při rychlém tisku. Všechny modely využívají i technologii zabraňující zpětnému pronikání vzduchu do inkoustu, která stojí za spolehlivostí a stabilitou výstupů u velkoobjemového tisku. Tiskové výstupy disponují hladkými přechody i velmi jemnými detaily, to vše díky technologii tisku s objemem kapiček inkoustu 2 pikolitry a rozlišení 4 800 x 1 200 dpi. Nové tiskárny jsou tak ideální pro tisk graficky složitějších dokumentů i vysoce kvalitních fotografií. Canon PIXMA G1400, PIXMA G2400 i PIXMA G3400 navíc vytisknou fotografii bez okrajů ve formátu 10 x 15 cm (4 x 6 palců) za pouhých 60 vteřin.

 

Nové kompaktní modely s doplnitelnými inkoustovými zásobníky v sobě spojují estetický design a snadné používání. Čtveřici inkoustových zásobníků s vysokou výtěžností umístil Canon do přední části tiskáren a uživatelé tak mohou zbývající objem zkontrolovat velmi jednoduše a rychle. Stejně tak je díky jedinečné konstrukci lahviček s inkousty rychlé a naprosto čisté i doplňování.

 

Propojená kreativita 
Model PIXMA G3400 se může díky Wi-Fi konektivitě a plné kompatibilitě s novou aplikací Canon PRINT pochlubit možností síťového tisku včetně tisku z chytrých telefonů a tabletů bez nutnosti připojení tiskárny k osobnímu počítači. Podpora cloudů umožňuje zasílat dokumenty a fotografie na tiskárnu z jakéhokoli místa na světě i využívat výhod vzdáleného tisku z oblíbených služeb, jako je Instagram, Google Drive, Facebook, Dropbox a Flickr. Tiskárna PIXMA G3400 je navíc kompatibilní i s aplikací Canon Easy‑PhotoPrint+ a umožňuje tak skutečně kreativní tisk fotografií. Pomocí této aplikace mohou uživatelé ke svým fotografiím přistupovat z tabletu i webového prohlížeče a dát volný průchod svým tvůrčím nápadům - například v podobě tisku blahopřání nebo kalendářů. 

Součástí dodávky nových tiskáren je i software Canon My Image Garden, který v sobě spojuje řadu programů včetně aplikace Creative Park pro přípravu a tisk personalizovaných výtvorů, včetně různých typů kartiček, šablon pro výrobky z papíru a dokonce i velmi podrobných uměleckých výstupů.

 

Zdroj: canon.cz

 

 

Zdroj: http://www.canon.cz/about_us/press_centre/press_releases/consumer_news/printers/new_refillable_ink_tank_printers.aspx

PIXMA G1400

PIXMA G3400

Tématické zařazení:

 » Články  » Novinky v polygrafii  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: