Jednadvacáté číslo internetového magazínu IDIF 21/2013 - Archiv iZIN IDIF - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Archiv iZIN IDIF

Jednadvacáté číslo internetového magazínu IDIF 21/2013

4. července 2013, 20.29 | "Voko bere!" aneb – je tu vydání číslo dvacet jedna. První červencové. A snad většinu z vás potěší, že přináší letní fotografickou soutěž. Zvolili jsme pro ni název MOJE ŠŤASTNÉ LÉTO ´13, který je současně i soutěžním tématem. Na první straně vám představujeme další modelku (a hostesku) IDIF, jíž je Jana Bálková.

 

 

 

 

 

 

iZIN IDIF 21/2013

 

Týdenní soutěž patří společnosti FOTOLAB. Hrajeme o pětisetkorunovou slevu na jakoukoli CeWe FOTOKNIHU a soutěžní otázka obrací naši pozornost ke službě videooddělení Fotolabu. Vítěz nebo vítězka bude vylosován nebo vylosována ze správných odpovědí na soutěžní otázku: Na jaké médium vám Fotolab převede filmy z kazet VHS a 8mm filmů S8 a N8? Držíme vám palce!

 

iZIN 21/13

 

Z kurzů IDIF doporučujeme vaší pozornosti Základy kompozice: jak na působivé snímky, který je naplánován v Praze, a brněnský kurz Street Photo  fotografujeme v ulicích. V Liberci je na srpen naplánován populární kurz Portrétní ateliérové fotografie pro pokročilé. Věříme, že vás také zaujmou vybrané novinky, recenze knihy pro dětské čtenáře –budoucí nadšené fotografky a fotografy. Praxe, tipy a rady v tomto čísle opět patří dalšímu dílu sariálu, který je zaměřený na Zoner PhotoStudio 15. A máme pro vás také tři tipy na zajímavé aktuální výstavy fotografií.  

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden.

 

Za tým redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: