Samsung Electronics zveřejnil SDK svých nových chytrých hodinek Gear S2 - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Články

Samsung Electronics zveřejnil SDK svých nových chytrých hodinek Gear S2

Samsung Gear S2

5. října 2015, 17.16 | Tento krok přináší neomezené možnosti pro vývojáře aplikací, partnery i zákazníky a zvyšuje potenciál využití nových nositelných zařízení.

 

Samsung zveřejnil vlastní Tizen Software Development Kit (SDK) k aktuálně uvedeným chytrým hodinkám Samsung Gear S2. SDK je nyní volně ke stažení na webu pro Samsung vývojáře: http://developer.samsung.com/wearable.

 

Již v dubnu Samsung spustil speciální program pro vývojáře, kteří po registraci dostali přístup k SDK tohoto nejnovějšího modelu nositelného zařízení. Otevřený přístup zajistil tisíce aplikací pro Samsung Gear S2, které jsou již dostupné prvním uživatelům. 18. srpna, před oficiálním představením Gear S2, byla rovněž pro vývojáře a partnery spuštěna registrace aplikací na Gear S2 seller site.

 

Samsung Gear S2 SDK nabízí následující výhody:

  • Vylepšené samostatné funkce: Vývojáři mohou vytvořit samostatné aplikace pro Samsung Gear S2 díky flexibilnímu API (rozhraní pro programování aplikací) spřístupem k informacím o volání, poloze a síti. Uživatel se tak může připojit k 3G sítím i bez závislosti na telefonu.

 

  • Webové a samostatné aplikace: Vývojáři mohou díky novému SDK navrhovat aplikace jak webové, tak i samostatné. Rozhraní platformy Tizen umožňuje vyvýjet rychlé, neobjemné a oblíbené aplikace s EFL (Enlightenment Foundation Libraries).

 

  • Podpora pro Android: Připojení k telefonům s OS Android* nejen značky Samsung. Dojde tak k širšímu pokrytí, které zasáhne vice uživatelů.Zdenajdete seznam zařízení, která jsou podporována.


Již nyní je možné na hodinkách Gear S2 využívat následující aplikace:

  • Přehled o aktuálním dění: Listovat mezi oblíbenými sportovními týmy pohodlným otáčením rámečku hodinek, nebo přejet prstem po displeji pro získání informací o chystaných, právě konaných nebo konečných výsledcích sportovních zápasů prostřednictvím aplikaceESPN. Díky aplikaciESPNWatch Facelze také přímo na displeji zobrazit přehled o aktuálním skóre právě probíhajících zápasů. AplikaceCNNpřináší novinky a upozornění z10 různých sekcí, příběhy a fotografie. Lokální tržní indexy a aktuální pohyby na burze lze zjistit během okamžiku saplikacíBloomberg Business Watch Face. Ještě více detailů a novinek z trhu přináší aplikaceBloomberg Business Gear S2. Pokud uživatelé chtějí vědět o všem důležitém zTwitteru, mohou využít aplikaciTwitter Trends Watch Face

 

  • Informace na dosah: Objednat si taxi a vydat se na cestu během několika minut bez nutnosti mít u sebe telefon. Vyhledat informace o blízkých obchodech, restauracích a službách, i najít si přesnou trasu do cíle - to vše lze přímo „ze zápěstí" díky aplikaciYelppro Gear. Užitečná aplikaceTripCasenabízí nejaktuálnější informace pro cestování včetně letištních hlášení.

 

  • Snadný přístup bez použití klíčů:Gear S2 poslouží také místo klasických kovových klíčů.Yale Digital KeysaYale Real Living Lock,umožňují pohodlné odemykání bytu, domu, kanceláře anavíc je můžete sdílet srodinnými příslušníky a přáteli. Ovládání chytrého zámku je díky aplikaciUnikeyvelmi snadné, stačí hodinky pouze přiložit na vyznačené místo a dveře bytu, kanceláře, či hotelového pokoje se odemknou.

 

  • Stále v kontaktu: Prostřednictvím aplikaceVoxerspolu mohou uživatelé jednoduše komunikovat.

 

  • Pohodlné nákupy a e-platby: Chytré hodinky Gear S2 umožňují okamžitý přístup knejlepším akčním nabídkám místních obchodů. SFidMejsou všechny věrnostní karty, kupóny aaktuální zprávy zobchodů posílány přímo do hodinek. V aplikaciGroupon Gear S2jsou kdispozici výhodné nabídky blízkých obchodů. Kromě toho prostřednictvímAlipaysystému čarových kódů, mohou uživatelé pohodlně a okamžitě zaplatit a užít si služeb restaurací a obchodů bez použití telefonu či hotovosti.

 

  • Fitness: AplikaceNike+ Running pro Gear S2běžcům umožňuje zaznamenat si údaje ozdolané vzdálenosti, tempu a čase a zobrazit všechny detaily běhu na displeji. Uživatelé, kteří využívají sluchátka sBluetooth si mohou přehrávat hudbu přímo ze svých hodinek.

 

* Kompatibilní s chytrými telefony s OS Android 4.4 nebo vyšším a minimální pamětí 1.5GB RAM.

** Služby uvedené výše nemusí být dostupné ve všech regionech a jednotlivé funkce se mohou lišit v závostlosti na regionu. Poskytovatel služeb může kdykoli změnit název a/nebo hodnotu své aplikce. Rovněž mohou být uplatňována různá omezení v závislosti na místě užívání.

 

Pro více informací můžete navštívit: http://www.samsungmobilepress.com/.

 

Zdroj: samsung.com

 

 

 

Zdroj: http://www.samsung.com/cz/news/local/samsung-electronics-released-sdk-of-new-smart-watch-gear-s2

Samsung Gear S2

Samsung Gear S2

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: