Pixee TV – nová aplikace v televizorech Samsung Smart TV - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Články

Pixee TV – nová aplikace v televizorech Samsung Smart TV

2. července 2015, 08.28 | Smart TV Samsung od června nabízejí novou aplikaci Pixee TV, moderní cloudové řešení pro firemní i domácí kamerový systém.

 

Samsung rozšířil nabídku aplikací pro Smart TV. Nově do svého portfolia zařadila Pixee TV, unikátní řešení pro firemní i domácí kamerový systém. Pixee TV umožňuje on-line sledovat záběry kamer s možností okamžitého náhledu do historie, a to přímo na Samsung Smart televizorech. Využívat tuto aplikaci mohou majitelé Smart televizorů vyráběných od roku 2013.

 

„Samsung neustále vyhledává příležitosti pro rozvoj služeb, které obohatí uživatelskou zkušenost. Nová aplikace Pixee TV je užitečným nástrojem nejen pro firmy, ale také pro domácnosti, kterým záleží na vlastní bezpečnosti," vysvětluje Pavel Mizera, Content Specialist ve společnosti Samsung

Electronics Czech and Slovak. „Díky ní může majitel či správce jakéhokoli kamerového systému okamžitě sledovat záběry z kamer, aniž by se musel vzdát svého pohodlí."

 

Služba Pixee TV je moderním cloudovým řešením pro provozování firemního i domácího kamerového systému, které je dostupné 24 hodin denně, a to odkudkoliv prostřednictvím přehledného a intuitivního klienta. Doposud byl uživatelům systému k dispozici pouze webový klient a aplikace pro chytré telefony.

 

Od letošního roku jsou všechny Smart TV Samsung postaveny na platformě s OS Tizen, která zpřístupňuje SMART televizorům daleko širší nabídku obsahu a umožňuje snadnou spolupráci s různými partnery, čímž je zajištěna maximální flexibilita a bezkonkurenční přístup. Kompatibilita systému Tizen s jinými zařízeními činí ze Samsung Smart TV řídicí centrum jakékoli inteligentní domácnosti. Nové Smart televizory s OS Tizen nastavují laťku všem budoucím inteligentním televizorům a přinášejí změnu ve vnímání možností domácí zábavy.

 

 

Zdroj: samsung.com

 

Zdroj: http://www.samsung.com/cz/news/local/pixee-tv-is-a-new-application-on-samsung-smart-tv

Tématické zařazení:

 » Články  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: