Nové spojovací zařízení Zero Speed Splicer značky Tecnau pro tiskárny série Océ ColorStream 3000 - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Články

Nové spojovací zařízení Zero Speed Splicer značky Tecnau pro tiskárny série Océ ColorStream 3000

Océ ColorStream 3000

17. dubna 2015, 08.10 | Canon Europe a Tecnau oznámily uvedení společného řešení, které kombinuje nové spojovací zařízení Tecnau Zero Speed Splicer u40 a digitální produkční tiskárny série Océ ColorStream 3000.

Tecnau Splicer u40 eliminuje prostoje tiskárny způsobené výměnou rolí, a zvyšuje tedy dobu provozu i produktivitu. Nové řešení maximalizuje využití investic do vysokorychlostní kontinuální webové produkce, která využívá technologii barevného digitálního tisku.

 

Přerušení tisku v důsledku výměny rolí trvá obvykle pět až patnáct minut. Dnešní rychlé tiskárny zpracují roli i za jednu jedinou hodinu, přestávky pro výměnu papíru tedy mohou představovat až 25 procent provozního času. Využití spojovacího zařízení Zero Speed Splicer u40 tyto prostoje prakticky vylučuje.

 

Společnosti Tecnau a Canon spolupracovaly na integraci celé linky s cílem minimalizovat počty zásahů ze strany obsluhy, množství odpadu papíru i prostoje tiskárny. Ve chvíli, kdy se blíží konec role, u40 automaticky spojí starou roli se začátkem nové. Během této operace dojde k automatickému zvednutí inkoustových tiskových hlav do bezpečné pozice, čímž se předchází jakémukoli riziku poškození. Poté, co spoj tiskárnu opustí, Océ ColorStream 3000 automaticky pokračuje v tisku nejvyšší rychlostí. Inteligentní automatika, kterou obě společnosti pro propojení spojovacího zařízení u40 a tiskárny Océ ColorStream 3000 vyvinuly, snižuje na minimum zásahy operátorů z pohledu vkládání rolí i jejich spojování. Toto zjednodušení výrazně zvyšuje efektivitu produkčního tisku.

 

První úspěšné instalace spojovacího zařízení Zero Speed Autosplicer u40 již proběhly u dvou významných zákazníků společnosti Canon.

 

Zdroj: canon.cz

Zdroj: http://www.canon.cz/about_us/press_centre/press_releases/business_solutions_news/1h15/canon_tecnau_partnership.aspx

Océ ColorStream 3000

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: