Digitální jednooké zrcadlovky NIKON DF a D750 a pokročilý fotoaparát NIKON 1 V3 získaly německá ocenění IF Product Design Award - Články - Printing.cz - Tisk, pre-press a knihařské zpracování

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:Články

Digitální jednooké zrcadlovky NIKON DF a D750 a pokročilý fotoaparát NIKON 1 V3 získaly německá ocenění IF Product Design Award

Nikon 1 V3

2. dubna 2015, 05.29 | Společnost Nikon Corporation s potěšením oznamuje, že digitální jednooké zrcadlovky Nikon Df a Nikon D750 a pokročilý fotoaparát Nikon 1 V3 získaly německá ocenění iF Product Design Awards (Ceny iF za produktový design) za rok 2015.

 

Prestižní ocenění iF Design Awards (Ceny iF za design) jsou každoročně udělována produktům z celého světa vyznačujícím se excelentním designem. Tento rok bylo posuzováno 4 783 produktů z 53 zemí, přičemž různá ocenění - mimo jiné Product Design Awards (Ceny za produktový design), Communication Design Awards (Ceny za komunikační design) a Packaging Awards (Ceny za obalový design) - byla udělena celkem 1 629 produktům. Při určování vítězů jsou hodnoceny různé aspekty produktu - kvalita designu, funkčnost, úroveň inovace, snadnost používání a značka.

 

Produkty společnosti Nikon, kterým byla udělena ocenění iF Product Design Awards:

 

Nikon Df

Nikon Df je extrémně přenosná, kompaktní a lehká digitální jednooká zrcadlovka formátu Nikon FX. Vyznačuje se vynikající kvalitou obrazu a je vybavena intuitivním ovládáním pomocí voliče režimů, který používání fotoaparátu usnadňuje. Velké kovové mechanické voliče použité pro zrcadlovku Df umožňují snadné ovládání s okamžitou vizuální kontrolou nastavení v propracovaném designu těla fotoaparátu. Zrcadlovka je dále vybavena obrazovým snímačem CMOS formátu Nikon FX a systémem zpracování obrazu EXPEED 3 a nabízí 16,2 milionu efektivních pixelů.

 

Nikon D750

D750 digitální jednooká zrcadlovka formátu Nikon FX, která nabízí 24,3 milionu efektivních pixelů a je vybavena obrazovým snímačem CMOS formátu Nikon FX a systémem zpracování obrazu EXPEED 4. Přináší vynikající kvalitu obrazu a specifikace, které si nezadají s profesionálními modely. To vše ve velmi mobilním, kompaktním, lehkém a tenkém těle. Je to první fotoaparát formátu Nikon FX, u kterého byly pro komfort uživatelů implementovány výklopný monitor LCD a vestavěné připojení Wi-Fi®.

 

Nikon 1 V3

Nikon 1 V3 je pokročilý fotoaparát s výměnnými objektivy. Vyznačuje se excelentním výkonem funkce sledování objektu se světově nejrychlejšímą sériovým snímáním s frekvencí přibližně 20 obr./s při automatickém zaostřování (a až 60 obr./s při pevném zaostření) a krátkým zpožděním uzávěrky. Vše v mobilním, kompaktním a lehkém těle. Nabízí operační systém dobře známý uživatelům digitálních jednookých zrcadlovek. Je také vybaven výklopným monitorem LCD, který umožňuje flexibilní fotografování z libovolného úhlu, a dotykovým panelem pro jednoduché intuitivní ovládání. Dále je fotoaparát Nikon 1 V3 vybaven vestavěnou funkcí Wi-Fi®, která umožňuje uživatelům snadno přenášet a sdílet nasnímané kvalitní fotografie.

 

 

Zdroj: http://www.nikon.cz/cs_CZ/press_room/press_presentation.page?Period=New&Quarter=0&SY=0&ID=templatedata%5Ccs_CZ%5Cnews_article%5Cdata%5CBV-PR-WWA1503-IF_AWARDS

Nikon D750

Nikon Df

iF Product Design Awards

Tématické zařazení:

 » Články  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: